Eşya Depolama
Eşya Depolama
Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetlerimize hoş geldiniz. İstanbul ev depolama Ofis eşyası depolama şirketi olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarını sigorta ve garanti altında muhafaza ederek depolamaktan gurur duyarız. Ev eşyası depolama taleplerinizde firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren müşteri temsilcimiz sizinle Ev eşyası depolama süreci hakkında tüm detayları aktarıp ardından uygun gördüğünüz taktirde doğru ve sağlıklı bir fiyat sunak için evinize ücretsiz ekspertiz personeli gönderilerek eşyalarınız keşif edilip ardından size depolama ve nakliye için fiyat sunulur.

2+1 Eşya Depolama
2+1 Eşya Depolama

Eşya depolama sebepleri genelikle kentsel dönüşümden dolayı boşaltılması gereken binalardaki daire sakinleri müşterilerimizin talepleri çok yoğun bir şekilde eşya depolama’dan yanadır çünkü uygun maliyete ev konforunda eşyalarınızın muhafaza edildiği oda depo ortamları eşyalarınızın hijyeniği açısından son derece konforlu ve korunaklıdır.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen çağrı hatlarımızdan size en yakın olan şubemizden fiyat teklifi alınız, firmamız bütçenize en uygun ideal fiyat seçenekleri ile sizlere fiyat teklifinde bulunur. Ev eşyası depolama ücretleri tablomuzda da yer vereceğimiz depolama şartları ve hizmet koşullarını lütfen inceleyiniz. Doğru bir fiyatlandırma ev depolama sürecinde depolama sürecinin sağlıklı ilerlemesini çok iyi etkiler çünkü doğru bir fiyat almadığınız bir firma ile çalıştığınızda eşyalarınızı depolamaya göndereceğiniz gün sürpriz fiyatlarla karşılaşmanız çok doğal hale gelecektir bu sürpriz fiyatlar sonradan çıkan 2. pazarlık niteliğinde olup taşınma ve depolama stresini ikiye katlar ve gerçekten de çok can sıkıcı olur, bu tür sorunları yaşamamanız adına firmamız ücretsiz ekspertiz personeli sayesinde eşyalarınızı keşif eder ve gözle gördükten sonra fiyat verir eğer size sunduğumuz fiyat sizin içinde uygun olursa karşılıklı sözleşme imzalanır ve anlaşma kurumsallığa taşınır.

Ev Eşyası Depolama Aylık Fiyatları ?

Aylık ev eşyası depolama fiyatlarımız aşağıda yazılmıştır.

Rütübetsiz Eşya Depolama ?

Evet eşyalarınız rütübetsiz ortamlarda depolanıyor.

Evden Eve Depolama hizmetleri sunan kurumsal nakliye ve depolama şirketimiz uzun yılların verdiği tecrübelere dayanarak eşyalarınızı sistematik bir düzende ambalajladıktan sonra eşyalarınızı depolama şartlarına uygun bir hale getirdikten sonra eşyalarınızı nakliye kamyonlarına yükler ve depomuza getirmek üzere yola çıkarlar, depomuza gelen eşyalarınızın ilk olarak listesi alınır ve daha önceden eşyalarınız için ayrılan oda depolarda muhafaza edilmek üzere profesyonel bir şekilde istiflenerek eşyalarınız  depomuzda yerlerini alır.

Ev Eşyası Depolayan Firmalar ?

Ev eşyası depolayan firmalar arasında en güvenli firmayız

Ev Eşyası Depolama Ücreti ? 

Eşya depolama ücretlerimiz 199 TL’den başlamaktadır

Sigortalı Depolama ?

Evet sigortalı eşya depoluyoruz

Eşya depolamacılığı uzun yıllardan beri olarak ihtiyaç duyulan bir iştir, kimi müşterimiz kentsel dönüşümden dolayı eşyalarını depolamak ister kimi müşterimiz işleri nedeni ile ama genelik ile evinde kullanması için yer olmayan eşyalarını atmaya kıyamadıkları için eşyalarını uygun fiyata depolamayı tercih ederler bu süreçte eşyalar çok uygun maliyete depolarımızda sigorta kapsamı altında hijyenik ortamlarda muhafaza edilir.

Nakliyat Depolama ?

Nakliye ve depolamasını biz yapıyoruz

Ambalajlı Depolama ?

Depolanacak tüm eşyalarınızı biz paketliyoruz

Taşıma ve depolama ?

Taşıma ve depolama alanında en profesyonel firmayız

Taşıma ve depolama alanında profesyonel firmamız eşyalarınızı evinizden depomuza taşır ve depomuzdan da eşyalarınızı evinize taşır bu hizmetimiz Türkiye geneli tüm il ve ilçelerde geçerlidir. 81 İlle şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunan firmamız en uzak il ve ilçelere dahi 2 günde taşır ve hazır kurulu bir şekilde teslim eder

İstanbulda ev depolama ?

Evet İstanbul başta olmak üzere Tüm il ilçelerde depolama hizmeti sunuyoruz

Aylık eşya saklama ?

Evet aylık veya yıllık olarak eşyalarınızı muhafaza ediyoruz

Aylık eşya depolama hizmetleri taleplerinizde uzun süreli veya kısa süreli eşya depolama hizmeti sunuyoruz günlük ev eşyası depolama haftalık eşya saklama gibi taleplerinizde de firmamız 7/24 hizmetinizdedir. Depolarımız merkezi konumda olup ulaşımı çok rahattır bu sebepten dolayı rahatlık ile eşyalarınızı kontrol etmeye gelebilir veya ihtiyacınız olduğu eşyalarınızı depomuzdan alabilirsiniz detaylı bilgi ve randevu için lütfen bizi arayınız

Anadolu yakası ev eşyası depolama ?

Anadolu yakasında depolama tesislerimiz mevcut ve eşya depoluyoruz

Avrupa Yakası Ev Eşyası Depolama ?

Avrupa yakasında depolama tesislerimiz mevcut ve eşya depoluyoruz